يکشنبه 29 بهمن 1396 - 02 جمادى الثانية 1439
 
امروز : 847
ديروز : 5472
ماه : 152663
 
تاریخ : سه شنبه 6 مهر 1395     |     کد : 517

برگزاری کارگاه آموزشی ارجاع سطح 2 در سامانه سیب

...

کارگاه آموزشی ارجاع سطح 2 در سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) برای مسئولین کلینیک های ویژه، رابطین ارجاع بیمارستانها، کارشناسان معاونت درمان کلیه شهرستانها در سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار گردید.

ذاکری رئیس گروه کارشناسان آمار و اطلاعات مرکز بهداشت استان، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی مسئولین ارجاع و کارشناسان معاونت درمان با سامانه سیب و نحوه ارجاع سطح 1 به 2 و بازخورد ارجاع از سطح 2 به 1 را به صورت الکترونیکی عنوان نمودند.

ایرانزاد کارشناس سامانه سیب ضمن آموزش قدم به قدم نحوه ثبت اطلاعات ارائه خدمات به یک مراجعه کننده پیش فرض در سطح خانه های بهداشت توسط پزشک خانواده و نحوه ارجاع بیمار به سطح 2 ، همچنین نقش رابطین ارجاع در پذیرش بیمار و ارجاع به متخصص را به صورت عملی توضیح دادند.

ایشان نحوه ویزیت پزشک متخصص در سامانه سیب، ارائه خدمات ( معاینه، آزمایش، رادیوگرافی، دارو ...) و نحوه بازخورد ارجاع به سطح 1 را توضیح داده و یادآوری کردند که رابطین ارجاع به عنوان رابط آموزشی سامانه می بایستی آموزش متخصصین را بر اساس آموزشهای پایه امروز برگزار نمایند .

دکتر مولانا مدیر پزشک خانواده مرکز بهداشت استان در این کارگاه ضمن تشریح نحوه اجرای برنامه ارجاع  به صورت پرسش و پاسخ به سوالات مربوطه پاسخ دادند.

 
 
 


نوشته شده در   سه شنبه 6 مهر 1395  ساعت  13:13     
ویرایش شده در *** ساعت --
PDF چاپ بازگشت