برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت بهداشت Health Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399
کد 1093

اختتامیه جشنواره

تجارب برتر جوانان در مقابله با کووید 19

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان ،اختتامیه جشنواره " تجارب برتر جوانان در مقابله با کووید 19" با محوریت سلامت جوانان روز یکشنبه 26 بهمن در سالن جلسات ساختمان جدید مرکز بهداشت استان با حضور جوانان برگزیده، معاونت بهداشت دانشگاه، معاونت مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری،معاون امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، مدیر و کارشناسان گروه و واحدهای سلامت نوجوانان و جوانان برگزار گردید.
دکتر درستی معاون بهداشتی دانشگاه ، ضمن تشکر از مشارکت داوطلبانه جوانان در کنترل اپیدمی، به نقش مهم وحساس جوانان و نیروهای بهداشتی در کنترل اپیدمی اشاره نمودند و رویکرد فرابخشی و مشارکت نهادها و دستگاههای متولی را در این زمینه ماثر و مهم قلمداد کردند.
همچنین تقی زاده معاون امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ، اهم برنامه های اصلی معاونت فرهنگی جوانان در رابطه با سلامت جوانان را در طی سال جاری مطرح نمودند .دکتر سلطانی معاونت مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در سخنانی ضمن تشکر از برنامه مشترک دو دستگاه  ، نقش خدمات پیشگیری را در زندگی فعلی و آینده جوانان تاثیر گذار قلمداد کردند و تداوم خدمات مراقبتی در کنار کنترل کووید ، مهم دانستند.
 
در ادامه یکی از جوانان برگزیده با به اهم فعالیتهای گروه همکارشان در ایام کرونا اشاره و آمادگی این گروه برای همکاری در تولید محتواهای مجازی اشاره کردند .همچنین گزارشهای  اجمالی از فعالیتهای واحدهای شهرستانی سلامت نوجوانان و جوانان و عملکرد جشنواره جوان  به شکل کلیپ پخش شد .
 
با توجه به محدودیتهای ناشی از شرایط اپیدمی، از 5 رتبه برتر جشنواره با تقدیر نامه و هدیه نقدی در این برنامه
تجلیل شد و هدایای رتبه های بعدی نیز جهت کاهش تردد و تجمع ، جهت تحویل ،در اختیار مراکز بهداشت شهرستانها قرار گرفته است.
 
گفتنی است در این برنامه از همکاریهای اداره کل ورزش و جوانان و معاونت مربوطه در حمایت از مدافعین سلامت و همراهی در اشاعه سبک زندگی سالم در جوانان توسط معاونت بهداشتی دانشگاه، تقدیر بعمل آمد.