برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت بهداشت Health Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 19 دي 1394
کد 407

برگزاری جلسه هماهنگی همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه استان

و دانشگاه علوم پزشکی تبریز

برگزاری جلسه هماهنگی همکاری مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و دانشگاه علوم پزشکی تبریز
جلسه هماهنگی برای همکاریهای فی مابین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان و دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور رئیس بخش سلامت مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز،  در مورخ 19/10/94 راس ساعت 30/9 صبح در محل حوزه ریاست دانشگاه برگزار گردید.

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز هدف از تشکیل این جلسه را هماهنگی به جهت تدوین تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه علوم پزشکی تبریز  با مرکز خدمات حوزه های علمیه استان بیان فرمودند.

دکتر یوسفی فرد رئیس بخش سلامت مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور نیز ضمن استقبال از این همکاری ابراز امیدواری نمودند که با عقد این تفاهم نامه شاهد پیشرفتهای خوبی در بخش سلامت خواهیم بود.

دکتر تبریزی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان نیز هدف از این همکاری را  در راستای اجرای برنامه های خودمراقبتی و ارتقاء سلامت در سطح جامعه با محوریت توانمندسازی کارکنان، طلاب و روحانیون و خانواده های ایشان بیان فرمودند.

حاج آقا سید ابولفضل موسوی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه استان نیز با اشاره به همکاری های فی مابین معاونت بهداشت دانشگاه با این مرکز، انتقال مفاهیم و برنامه های سلامت را از اهداف این همکاریها اعلام نمودند.