برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت بهداشت Health Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1398
کد 981

جلسه هماهنگی درون بخشی پیشگیری از آنفلوانزا

جلسه هماهنگی درون بخشی پیشگیری از آنفلوانزا

با حضور روسای مراکزآموزشی و درمانی دانشگاه، معاون بهداشت، نماینده معاونت درمان دانشگاه و رییس آزمایشگاه مرکزی استان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، جلسه هماهنگی درون بخشی پیشگیری از آنفلوانزا در مورخه 28 آبانماه  سال 1398 در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با حضور روسای مراکزآموزشی و درمانی دانشگاه ، معاون بهداشت، نماینده معاونت درمان دانشگاه و رییس آزمایشگاه مرکزی استان و با مشارکت کارشناسان معاونت بهداشت برگزار گردید.
دکتر طاهراقدم قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه بر هماهنگی لازم برای پیشگیری های لازم و تسریع در پیگیری ها تاکید نمود.
دکتر عباسعلی درستی معاون بهداشت دانشگاه ، ضمن تشکر از همکاری آزمایشگاه ها در تسریع جوابدهی ، بر ثبت موارد آزمایش شده به موقع ، نظارت دقیق فوکال پوینت های دانشگاه ، در خصوص تجویز داروی "اوسلت" به بیماران بستری و پیگیری تحویل دارو به بیمارستانهای مرجع  تاکید کرد.
درادامه دکتر سیمین خیاط زاده مدیر گروه بیماریهای واگیرمعاونت بهداشت دانشگاه گزارش آماری بیماری و روند آن از اول تا پایان  آبان 98 را ارایه نمود.
گفتنی است : مرکز بهداشت استان به لحاظ حساسیت موضوع چندین جلسه در سال جاری با محوریت پبشگیری از آنفلوانزا برگزارکرده است.