برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

معاونت بهداشت Health Vice-Chancellor

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 دي 1398
کد 997

دومین کنفرانس " مداخلات تشخیصی ، درمانی و مراقبت اختلالات سلامت روانی اجتماعی ، مواد و الکل " با همکاری گروه روان پزشکی و مرکز تحقیقات روانپزشکی و علوم رفتاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مرکز بهداشت استان در تاریخ 14-10-98برگزارشد.

دومین کنفرانس " مداخلات تشخیصی ، درمانی و مراقبت اختلالات سلامت روانی اجتماعی ، مواد و الکل "

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان اصل رحیمی مدیر گروه کارشناسان سلامت روانی، اجتماعی واعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضرین اهداف جلسه را بیان کرد .
ایشان وضعیت شاخص های سلامت روان و شیوع اختلالات روانپزشکی را تبیین نموده و توجه به تشخیص و مراقبت درست و بهنگام اختلالات روانپزشکی را از مهمترین اهداف این کنفرانیس علمی عنوان کرد.
 
در ادامه این کنفرانس اساتید گروه روانپزشکی دانشگاه دکتر مهرداد قائم مقامی ،دکتر ساناز نوروزی ، دکتر صونا صاقپور در زمینه آموزشی پیش بینی شده مداخلات تشخیصی درمانی و مراقبت از اختلالات شایع روانپزشکی، مداخلات تشخیصی درمانی و مراقبت از اختلالات خودکشی و خشونت خانگی، و مداخلات تشخیصی درمانی و مراقبت از اختلالات مصرف مواد و الکل سخنرانی نمودند .گفتنی است : در پایان این کنفرانس ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده به سوالات همکاران  پاسخ داده شد.
 
مداخلات تشخیصی
 
مداخلات تشخیصی